Desteklerinize İhtiyacımız Var!

Full Film HD İzle Editörleri Nasıl Çalışıyor?

Full Film HD izle ekibi, sizlere en kaliteli dizi ve filmleri en sunabilmek için durmaksızın çalışıyor.

Editörlerimiz her gün onlarca yeni dizi ve filmi en kısa sürede sizlerin beğenisine sunmak için emek harcıyor.

Yabancı dizi çevirilerinin takibi, güncel dizilerin yayınlanma sürecinin takibi, dizilere ait videoların convert işlemleri, yüksek çözünürlüklü video kaynaklarının takibi, editörlük gibi pek çok emek ve dikkat gerektiren işlemi yapan ekibimiz sayesinde bugün Türkiye’nin en çok ziyaret edilen film sitelerinden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sizler evinizin rahatlığında en güncel dizileri ve en yeni vizyon filmlerini sorunsuz izlerken ekibimiz geri planda bir sonraki gün daha çok ve daha kaliteli seçenek sunmanın planlarını yapıyor.

2010 yılında bu güne nispeten daha küçük bir ekiple kurduğumuz sitemiz 2 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 500 sitesi arasında yer almayı başardı. Yenilik ve dinamizm gibi kelimelerin hakkını vererek geçirdiğimiz 7 senenin sonunda yorulduğumuza değdiğini görüyor ve mutlu oluyoruz.  8. Yılımıza adım attığımız bu günlerde sizlere her zaman kaliteli ve sorunsuz film keyfi sunduk. En güncel dizileri, en yeni yabancı filmleri, en kaliteli yerli filmleri evinizin rahatlığında sevdiklerinizle izlemeniz için dizi çevirileri yaptık, film incelemeleri, açıklamaları yazdık, durmadan aratırdık. Haliyle biraz yorulduk ama şikâyetçi değiliz.

Emek verilen, sevilerek yapılan her işin beğenileceğine olan inancımız şimdiye dek hiç sarsılmadı. En iyi yabancı dizileri, en yeni filmleri HD kalitesinde, donma problemiyle karşılaşmadan izleyebilmeniz önceliğimiz olduğu için sitemizin tanıtımına yeterince vakit ayıramıyoruz. Bu anlamda bizi bu güne dek yalnız bırakmayan siz değerli takipçilerimizin desteğine ihtiyaç duyuyoruz.

Nasıl Destek Olabilirim?

Titizlikle yapmaya çalıştığımız işimizi daha geniş kitlelere duyurabilmemiz için tanıtım konusunda da aktif olmamız gerektiğinin farkındayız. Her geçen gün yeni filmleri, yeni dizileri eklediğimiz arşivimizin devamlılığı için bize yardımcı olur musunuz?

Fazla zaman ve emek harcamadan, yapacağınız birkaç küçük işlemle bizlere moral ve motivasyon anlamında destek olabilirsiniz.

Örneğin; facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde sitemizdeki dizileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Aşağıda linklerini verdiğimiz sosyal medya hesaplarımızı takip edip kendi hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/HarikaFilmOrg

Twitter: https://twitter.com/FilmHarika

Google Plus: https://plus.google.com/106373327486971109796

Forum sitelerinde veya blog sayfalarında sitemizdeki dizilere bağlantı verip bizi tavsiye edebilirsiniz.

Ekşi, Uludağ, İnci Sözlük gibi trafiği yoğun sitelerde bizden bahsedebilir ve sitemizdeki dizilere link verebilirsiniz.

Neden Destek Olmalıyım?

Şimdiye kadar önceliğimizi size daha iyi hizmet verebilmekten yana kullandık, biraz fazla yorulduk ama hevesimizden bir şey kaybetmedik.

İletişim yoluyla belirttiğini öneri, şikâyet ve taleplerinizi mümkün olan en kısa sürede cevaplamaya çalıştık. Sıkıcı üyelik formları doldurmadan, ücret ödemeden, kullanım kolaylığı sağlayan site ara yüzü sayesinde yorulmadan dilediğiniz dizi ve filmi izlemeniz için uğraştık. Önümüzdeki günlerde daha iyi hizmet verebilmek ve daha çok kişiye kaliteli film izleme imkânı sunmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyoruz.

Yardım ve destekleriniz sayesinde her geçen gün daha kaliteli hizmet vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Destekleriniz sayesinde Aile filmi, Korku Filmi, Dram Filmi, Belgesel, Animasyon Filmi, Komedi Filmi, Macera Filmi, Müzikal Film, Talk-Show gibi farklı film türlerinden her gün daha çok seçenek bulacağınıza, istediğiniz filmi yüksek kalitede izleyeceğinize, sorunsuz film izleme keyfi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler. Hiçbir emeğinizin karşılıksız kalmaması dileklerimizle. Sinemayla kalın!