Film İstek

Eskiden izlediğiniz bir film var ama bulamıyor musunuz? Belki de birçok sahnesinin aklınıza kazındığı filmi tekrar izlemek istiyorsunuz. Ya da sevgilinize uzun zamandır aradığı filmi izleme olanağı sunarak sürpriz yapmak istiyorsunuz.

O zaman bizden yardım isteyin!

Severek dinlediğiniz bir şarkıyı uzun bir aradan sonra yeniden dinlediğinizde o zamanki duygularınızı yeniden hatırlarsınız ya hani. Ya da eskiden sizin, tanıdığınızın koku aniden burnunuza çalınınca o zamanlara geri dönersiniz ya. Adına film dediğimiz büyülü dünyayla da aynı şeyleri yaşayabilirsiniz. Nostaljik film izleyerek çocukluğunuza dönebilir, eski dostlarınızla birlikte izlediğiniz filmlere denk geldiğinizde, gülümseyerek dostlarınızı yeniden hatırlayabilirsiniz. Sinema; güzel bir şarkı, hoş bir koku, eski bir tanıdık kadar güçlüdür. Hatta belki daha fazla. Uzun lafın kısası Full Film HD İzle editörlerinden sizin için aradığınız o filmi bulmasını isteyebilir ve keyifle izleyebilirsiniz.

Sitemizde görmek istediğiniz filmleri bizden talep etmenizin birkaç yolu var:

Bize iletişim bölümünden yazabilir ya da sağ alt köşede yer alan + butonuna tıklayarak isteğinizi bildirebilirsiniz. İstediğiniz film yerli yapım ise yerli film seçeneğini, yabancı ise yabancı film butonunu tıklayarak talebinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağımıza kuşkunuz olmasın.

İstediğiniz filmi bizden talep etmenin başka yolu ise sinemalar.com, beyazperde.com, imdb.com adreslerinden filme ait sayfanın bağlantısını kopyalayıp aşağıdaki alana yapıştırmanız.

Örnek bağlantı: http://www.imdb.com/title/tt1790809/?ref=nvsr1

Aradığınızı her zaman bulmanız, bulduğunuzla mutlu olmanız dileklerimizle. Sinemayla kalın!