EN YENİLER

Sinemada ilk izlediğiniz yabancı filmi hatırlıyor musunuz? Ya çocukluğunuzun en yakışıklı aktörünü, en güzel aktrisini? Peki, çocuk kalbinizde uyandırdığı duyguları? Filmlerin büyülü dünyasına adım attığınız anda günlük yaşam anlamını yitirir.

Gelişen teknoloji ile birlikte yabancı film izlemek artık çok daha kolay. Sinema salonlarına gitmek, evinizdeki rahatlığı bırakmak zorunda kalmadan yabancı aksiyon filmlerini izleyebilirsiniz. Yalnız yanınızda anneanne, dede gibi sizden büyüklerinizin olmamasına dikkat edin. Çünkü her sahneyi açıklamak, “dede bu sahneler hep bilgisayarlarla yapılıyor” demek zorunda kalabilirsiniz. 

Yanınıza gerçek bir korku filmi izleyicisi varsa yabancı korku filmlerinden daha çok keyif alacağınıza hiç şüpheniz olmasın. Çünkü siz gözlerinizi ayırmadan korku filmi sahnelerini izlerken, gerçek bir korku filmi izleyicisi sahnelere sadece parmaklarının arasından bakabilecek ve gerilim her tırmandığına ufak çığlıklarla film izleme zevkinizi katlayacaktır. Bir de birlikte korku filmi izlediğiniz kişi sevgilinizse değmeyin keyfinize.

Aşk filmlerinin her zaman rağbet gördüğü ve ilgiyle izlendiği gerçeğinden yola çıkarsak Adam Sandler’in oynadığı 50 ilk öpücük, Meg Ryan’ın oynadığı Melekler Şehri, Patrick Swayze’ın oynadığı Hayalet gibi kült filmleri anmadan geçmek olmaz. Hala en çok izlenen yabancı filmler listelerinde üst sıralarda yer alan bu klasikler yerini yavaş yavaş daha yeni filmlere bırakıyor. Komedi, tutku, dram, macera gibi birçok duyguyu bir aradan sunan bu filmlerin en başarılı olduğu ülkelerden biri de Güney Kore. Siz de Japon filmi, Güney Kore filmi, Hint filmi izlemek isterseniz arşivimizde ülkelere göre arama yapabilirsiniz.

Altyazılı film izlemeyi sevenler için İspanyol filmleri, Çin filmleri kulağımıza yabancı gelse de, film iyi bir senaryoyla desteklenmişse izlemeye devan ederiz. Farklı kültürleri tanımanın en kolay yollarından biri de Türkçe dublaj filmler. Böylelikle altyazı okumaya çalışırken sahneleri, mimikleri, aksiyonları kaçırma gibi bir derdiniz de olmaz.

Amerika Birleşik Devletleri’nin siyah beyaz filmlerinden olan Western filmleri ya da diğer adıyla Kovboy filmleri hala pek çok insanın gözdesidir. Bu tür filmleri sevenler için çağdaş Western filmleri başlığı altında yeni bir türden bahsetmek mümkün. Bu yeni filmlerde hala tozlu yol, sürüklenen çalı ve ağızda çiğnenen sigara sahnelerine rastlamak mümkün. Tabi posta arabalarını da unutmamak gerek.

Sorsanız kimse savaşları sevmez desteklemez fakat yine de yabancı savaş filmleri, en çok izlenen filmler arasındadır. Bazılarını izlerken kendinizi savaşın ortasında bulursunuz, bazılarında ise arka fonda sessizce ilerlemekte ve pek çok kişinin hayatını değiştirmektedir savaş. Bu arada savaş deyince eskiden aklımıza topla tüfekle yapılanlar gelirdi. Şimdilerde ise nükleer silahlar, kimyasal bombalardan bahseder olduk. Hatta artık galaksiler arası savaşları anlatan bilim kurgu filmleri de adından sıkça söz ettirir oldu.

Full film HD izle sitemizde istediğiniz yabancı filmi HD kalitesinde, donmadan, kesintisiz izleyebilirsiniz. Sitemiz, Gerilim filmleri, Psikolojik filmler, dram filmleri gibi türlerden hoşlanan takipçilerimiz için en geniş yabancı film arşivine sahip full film izleme adresidir.

Size her geçen gün daha çok, daha yeni ve daha kaliteli yabancı film seçeneği sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İçinde bin bir duygunun barındığı yabancı filmlere daha çok zaman ayırabilmeniz dileğiyle.

Sinemayla kalın!