VİZYON FİLMLERİ

Çok değil bundan 10-15 sene önce yeni vizyona giren filmleri sinemada izlemediyseniz ya filmin cd sini satın almak ya da özel televizyona düşmesini beklemek zorundaydınız. Bahsi geçen film tv’de ilk reklamıyla yayınlandığında popülaritesini kaybetmiş olurdu. Aldığınız cd lerin çizilme, tozlanma ihtimalinden hatta 2. Cd yi kaybetmenizden bahsetmiyoruz bile. Bir hevesle alıp izlemek için açtığınız cd nin görüntü kalitesi yüzünden film izleme hevesimizin kaçması, filmin en heyecanlı sahnesinde takılan cd nin bizi hayattan soğutması o dönemin vizyon filmi izleme sorunlarından yalnızca birkaçı. Neyse ki gelişen teknoloji sayesinde bir zamanlar tozdan çizikten koruduğumuz cd ler bugün evimizi, arabamızı dekore ettiğimiz bir objeden fazlası değiller.

Oysa artık istediğiniz vizyon filmini full film hd izle’den istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj vizyon filmleri izlemeyi seçerek alt yazı okurken sahneleri kaçırma derdinden kurtulabilirsiniz. Ya da filmi orijinal dilinde izleyip yabancı dil bilginizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. En yeni vizyon filmlerinin keyfini maddi imkanlarınızı zorlamadan evinizin rahatlığında tek başınıza ya da sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz.

Oscar adayı filmleri ya da daha önce Oscar almış filmleri indirmeden, reklamlarla kesintiye uğramadan izleyebileceğiniz bir online film izleme adresi olan sitemizi dilerseniz sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Böylelikle sitemize eklediğimiz en yeni vizyon filmlerinden haberdar olabilirsiniz.

Her gün pek çok yeni vizyon filmini size ulaştırmaya çalıştığımız sitemizde kategorilere göre arama yapabilirsiniz. En yeni korku filmleri, yeni vizyona giren komedi filmleri, en yeni aksiyon filmleri, gibi pek çok seçeneği bulabilirsiniz.

Hepimiz zaman zaman sinema salonlarına vakit, bütçe ve enerji ayırma konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Aslında ses ve görüntü kalitesi açısından filmlerin sinemada izlenmesi gerektiğini hepimiz kabul ediyoruz. Fakat çoğumuzun geliri ne yazık ki sosyal aktivitelere ve sinema sanatına bütçe ayırmamıza yetmiyor. Bu nedenle filmleri online izlemeyi seçerek internet ortamında izleyebilirsiniz. Bu arada film izleme zevkinin vazgeçilmezi olan popcorn ve içecekler için ödeyeceğiniz paradan kar etmiş olursunuz. Sizi yol parası ve trafik gibi sorunlardan da kurtardığımıza göre bir teşekkürü hak etmiş sayılmaz mıyız?

İşin şakası bir yana, artık, film izlemeyi seven ve bu konuda seçici davranan herkese hitap eden pek çok kaliteli yapım mevcut. Vizyona yeni giren Amerikan filmlerini pek çok sinemasever Türkçe altyazılı izlemeyi tercih eder. Bununla birlikte yeni vizona giren animasyon filmlerini Türkçe dublaj izlemenizi tavsiye ederiz. Türk dublaj sanatçılarının bu konuda çok başarılı olduğu ve bir filmi çoğu zaman orijinalinden bile daha iyi seslendirdiği gerçeğini göz ardı etmemelisiniz.

Günümüzde internet son çıkan filmleri takip etmeyi seven film izleyicilerinin içini oldukça kolaylaştırıyor. Artık tek tıkla ulaşabildiğimiz onlarca film arasından dilediğimizi izleme şansına sahibiz. Seçenek bu kadar çok olunca seçme konusunda da sıkıntı yaşadığımız bir gerçek. Üstelik açılmayan filmler, parça parça izlemek zorunda kaldığımız başyapıtlar, görüntü kalitesi düşük videolar da online film izlemenin tatsız yanları. Ama film izlemek için doğru adresi seçerseniz yukarıda saydığımız sorunlarla uğraşmak zorunda kalmadan film izlemenin tadına varabilirsiniz.

Full Film HD İzle olarak her hafta haftanın yeni filmlerini sizler için takip ediyor ve beğeninize sunuyoruz. Özellikle kış aylarında, evimizin sıcak ortamından ayrılmanın zor geldiği şu soğuk günlerde evde film izleme imkânımız olduğu için şanslıyız. Havanın erkenden karardığı, haliyle ruh halimizi de karartan bu soğuk kış akşamlarını geçirmenin en güzel yollarından biri de kuşkusuz ki seri filmleri izlemek.

Siz de sosyal medyada sık sık gündeme gelen “hava tam sevgiliye sarılıp film izlemelik” temalı konuların başrol oyuncusu olmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit.

Vizyona yeni girecek filmimizde başrol oyuncusu olmanız için gerekli malzemeler: Bir adet sevgili (ki en az bulunan malzeme bu ne yazık ki. Olanlar kıymetini bilsin) Bir adet battaniye. Evde patlatılmış sağlıklı popcorn, çeşitli atıştırmalıklar ve tamamen damak tadınıza göre seçtiğiniz içecekler. Şimdi Full Film HD İzle sitemizden seçeceğiniz vizyon filmini izleyebilir ve “hava tam sevgiliye sarılıp film izlemelik” konulu filmin başrol oyuncusu olabilirsiniz. Sevgilisi olmayanlar çocukları ve arkadaşlarıyla film izlemenin keyfini çıkarabilirler.

Hayatınızın vizyona yeni girmiş filmler kadar heyecan verici ve renkli olması dileklerimizle. Sinemayla kalın!